ارواز شیروانی – امروزه ارواز فلزی یک گزینه عالی برای ساخت درهای ورودی و درهای ماشین است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز در اصل نوعی گرانول معدنی است که برای ورودی ساختمانها در صنعت ساختمان استفاده می شود. جوهر نام فارسی درب اردواز است. به دلیل وجود الیاف و سیمان ، مقاومت آرد افزایش می یابد. با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی و استفاده از بهترین مواد اولیه در همه صنایع ، ورق های فلزی غیر آهنی به عنوان مواد اولیه برای ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. این اردوگاه برای زیباسازی نمای ساختمان از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا تبدیل شده است. ورقه های آرد در اشکال مختلف ساخته می شوند. عملکرد اردواز بستگی به تعداد سی دی های اردواز دارد.

پشت بام

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

پشت بام

آرد سیمان

کمپ سیمان اولین نوع کمپ است که بدون رنگ تولید می شود و رنگ آن مشابه رنگ سیمان است. از این نوع ملحفه های اردوگاهی به ندرت در شهرها استفاده می شود. این نوع آرد به دلیل عدم قابلیت شستشو در ساختمان ها استفاده نمی شود.

اردوگاه فلزی

ورق های فلزی سال ها فضای مصالح سیمانی را در نمای ساختمان پوشانده اند. انعطاف پذیری و تنوع رنگ کوره مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان را دارد. ورق های فلزی قوسی و رنگی ساده در قسمت های شیروانی ، محافظ ، سرپوش و شستشو استفاده می شود. این ورق های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی روی درها

گروه تولیدی ثمین درب بنا به درخواست خریداران ، انواع درهای سر ساختمان را از سال 2015 تولید می کند. طراحی و تولید انواع پوشش مانند پنجره جلو و دیوار ساختمان (فلاشینگ) ، سقف (اتاق زیر شیروانی) ساختمان های ویلایی و پوشش بالای پاویون با کادر متخصص و مجرب.

آرد از روی در

برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درب ساختمانها می توانید با شماره تلفن -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

اجرای سقف و درب

ایمنی و زیبایی دو عامل مهم در اجرای ساختمانها و درهای ساختمان است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر عمده ای بر عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که همیشه در معرض آلودگی هوا است توجه داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث ناراحتی و ناراحتی اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ کوره می تواند سازه شما را در برابر آلودگی مقاوم کند. ، برف و باران.

ارواز بالای درب شیروانی

انتخاب رنگ پرنعمت نکته ای است که خریدار به آن توجه می کند. در انتخاب رنگ کمپ قبل از اجرا دقت کنید تا رنگ اردوگاه متناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد.

دراز سقف ارواز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک موضوع مهم است که در طول اردوگاه و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب در کنار استفاده از عایق مناسب می تواند دوام ترکیب شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

حفظ زهکش ها و کانال های مناسب برای برداشت آب باران نیز از مسائل مهمی است که در حین اجرای اردوها و سقف های وسیع و شیبدار بسیار مهم است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید. مطمئناً تخلیه مناسب و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. حتماً دیده اید شیروانی هایی که با آب باران از سواحل بیرون می آیند. عمق مناسب کانال ها و ایجاد خروجی های مناسب از عوامل م inثر در هدایت آب باران از سطح شیروانی است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی شهر اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. کمپ های موجود در بازار در ابعاد 30 * 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 ارائه شده است. اردوگاه به شکل ورق با ساختاری ساده و هلالی شکل تولید شده و به صورت پله اجرا می شود. اردواز در رتبه های مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر را سفارش دهد. رنگ ورق های کمپ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای ورق های کمپ

این واقعیت که ورق کمپ تحت فشار تولید می شود ، دارای خواص مشابه سنگ است. اردواز بسیار سبک وزن است و مقاومت بسیار بالایی دارد. در برخی موارد مانند زلزله یا نقرس ، سبکی سقف ، احتمال سقوط یک مزیت بسیار زیاد است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتن ، رهایی از عایق ، زیبایی نما از مزایای ورق های کمپ می باشد.Source link