تراس ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقان به حفاظت نیاز دارند. بالکن ساختمانها و تراسها در نمای ساختمان قرار دارند ، بنابراین انواع نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثمین درب تولید کننده تراس و نرده بالکن در طرح های مختلف است. شماره تلفن 56586755-021 و شماره همراه 09123403540 آماده ارائه مشاوره تمام وقت به شما عزیزان در ساعات اداری می باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با انواع تراس و نرده بالکن آشنا کنیم. برای این منظور می توانید تصاویر مختلفی از انواع نرده بالکن و نرده تراس را در این قسمت مشاهده کنید.

استاندارد نرده بالکن و تراس از نظر ارتفاع چگونه است؟

ارتفاع نرده بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در گذشته های دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، بالکن ها و تراس ها به عنوان پیش ساخته در نظر گرفته می شوند ، این ارتفاع قطعاً کمتر است و بهتر است ارتفاع بین 100 تا 130 سانتی متر باشد. البته واحدهای پایینی باید تمام فاصله کف تا سقف بالکن را طی کنند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در ادامه ، ما با این نوع حصار که حصاری تاشو است (محافظ بالکن و تراس نورد) برخورد می کنیم. مساله دیگری که بسیار مهم است فاصله بین قسمت های حصار تراس است. اگر جعبه محافظ تراس را در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد. با توجه به اینکه کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که بخیه ها از حصار عبور کنند. استاندارد این قسمت از تراس و بالکن گاردریل 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که در جعبه محافظ بالکن و تراس ، فاصله بین قطعات نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند.

انواع نرده های بالکن و تراس با توجه به مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده های راه پله در انواع مختلف ساخته می شوند زیرا تولید کنندگان نرده های بالکن و تراس سعی می کنند سبک های مختلف نرده را در زمینه فعالیت خود به بازار ارائه دهند. نرده های بالکن و نرده های تراس از نظر طراحی:

  • نرده ها و بالکن های تراس مدرن
  • نرده ها و بالکن های تراس کلاسیک
  • نرده ها و بالکن های تراس مجلل

نرده های تراس فلزی ساده و بالکن

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع حصار بالکن را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که در رنگ های مختلف با استفاده از پروفیل یا قوطی های حصار به قیمت بالکن یا تراس ساختمان نصب شده اند. واقعیت این است که استفاده از مواد اولیه مختلف و تکنولوژی جوشکاری آنها در ایران کمتر از یک دهه است که مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین اکثر ساختمانها از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

نرده ها و بالکن های تراس فرفورژه

یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته بدون شک آهن فرفورژه است. نرده تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای شمشیربازی محافظ خانه شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و در عین حال ، اگر از یک شرکت یا کارخانه ای که نرده آهنی می سازد خرید کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای مورد نیاز را برآورده می کنند. بالکن های فرفورژه و نرده های تراس معمولاً دارای اشکال پیچیده ای هستند که زیبایی و تجمل خاصی دارند. نرده های بالکن آهنی فرفورژه را می توان به سبک کلاسیک و مجلل استفاده کرد.

نرده بالکن CNC

بی نظیر نرده تراس و بالکن جدید ، که از همه نظر عالی است ، CNC و دنده لیزری است. نرده و بالکن تراس CNC دارای قابلیت های بسیار بالایی هستند. امکان درج آرم یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC مهمترین مزیت این نوع نرده بالکن و تراس است. در عین حال ، با توجه به طراحی موجود برای محافظت از بالکن استاندارد CNC ، قطعاً اندازه گیری بین قطعات آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده های ورق و تراس ساختمانهایی که بالکن آنها در نمای ساختمان است این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

گالری تراس بالکن مدرن

محافظ تراس و بالکن مدرن، دارای تراس و نرده بالکن عالی است. در مجموعه ثمین درب با استفاده از ایده ها و طرح های موجود توانسته ایم طرحی بسیار زیبا به سبک مدرن خلق کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن بستگی زیادی به مواد اولیه دارد. امروزه اکثر خانه ها دارای خانه های ییلاقی کوچک یا بزرگ یا بالکن هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای محدودی دارند ، اکثر مردم فکر می کنند این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که کمک زیادی در تزئین و زیباسازی نما و همچنین دسترسی به فضای ایده می کند. به سبک نرده بالکن مدرن ، نرده بالکن و محافظ تراس کابلی یکی از انواع نرده بالکن مدرن است. اساساً سازه های کابلی که ظاهری بسیار مدرن و براق دارند می توانند انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده های بالکن و محافظ های تراس کلاسیک

نرده های بالکن کلاسیک باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و تاریکی قدیمی می شود. انواع مختلف نرده بالکن و نرده باغ کلاسیک در طرح های مختلف ساخته می شود و در ادامه تصاویر بهترین نرده های کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهیم. از سبک های کلاسیک پیچیده استفاده کنید تا نمای ساختمان شما به هم ریخته نشود. طراحی چوبی شامل انواع نرده های بالکن و فلز محافظ تراس کلاسیک است که از نرده های تراس چوبی ایمن تر و زیبا تر است. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده های تراس بیشتر از طرح های سنتی یا طرح های چوبی تولید می شوند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. در صورت نیاز به طراحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز سمن تماس گرفته و با توجه به نمای ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.Source link