در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از چارچوب ها وجود دارد. قاب های ساده ، فرانسوی (فریم فلزی) ، لبه های لبه دار و مکزیکی همه انواع قاب های فلزی هستند. فریم های فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر خریداران تهیه و به کارگاه ارسال می شود.

گروه تولیدی ثمین درب در زمینه تولید چارچوب درب ضد سرقت و لولا درب از سال 1375 تخصصی داشته است. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درها به نوبت یک طرح ابتکاری در تولید قاب های فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل جهان و ساوه است. طرحهای زیادی از درهای انبار وجود دارد که معمولاً برای ساختمانهای سفارشی که انبار در یک طبقه قرار دارد موجود است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبار ، اولین قسمت ساختمان است که سارق سعی می کند با استفاده از ترفندهای مختلف وارد آن شود ، به این دلیل که می توانید از قاب استفاده کرده و درهای انبار فلزی را محکم کنید.

با توجه به اینکه قیمت قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش هزینه قاب فلزی است. به طور معمول ، قاب های فلزی از ورق هایی به طول 2 تا 2.5 مایل تولید می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی مهمترین مسئله در کیفیت محصول نهایی است. یکی دیگر از مسائل مهم و تاثیرگذار در قیمت قاب فلزی ، نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثمین درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بسیار بالا نصب کرده است. فریم ها به صورت تجاری و با قیمت مناسب در کارخانه هایی که درهای پارکینگ و درهای فلزی تولید می کنند ، تولید می شوند. اسکلت فلزی ورودی انبار آپارتمان ها و ساختمانها به یک قاب نیاز دارد. هزینه یک قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. قاب های لبه بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهری زیباتر از قاب های ساده دارند.

گروه تولیدی ثمین سعی کرده است تمام سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، کمپینگ ، روکش فلزی روی دیوارها ، نرده راه پله ، نرده بالکن و تراس و صد درب را بسازد. و ورودی اتاق پس از خرید مشتری ، بخشی از این مجموعه خواهید بود. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی قوی در ساختمان

قاب قدیمی معمولاً از چوب ساخته شده بود که از ایمنی کافی برخوردار نبود. امروزه به دلیل وجود ماشین های خم و برش ، از قاب های فلزی بر اساس طرح های جدید و به روز استفاده می شود. طرح های ساده قاب بیشتر برای ساختمان ها و برج های بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده به صورت لولا ساخته شده و از سطح حفاظتی بالایی برخوردارند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، تخریب چنین قاب هایی در داخل ساختمان ها امکان پذیر نیست.

فروش قاب فلزی آماده

خدمات ثمین درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های فلزی ساده و مکزیکی در ابعاد مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع چارچوب درب فلزی با ارتفاع 220 سانتی متر به صورت استاندارد دارای عرض های مختلف مناسب فضای مورد استفاده است. عرض استاندارد یک درب برای اتاق خواب معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب درهای مایع منی این است که آنها دارای ورقه ای هستند که داخل برش قاب سوراخ شده و سوراخ هایی دارد که در صورت بروز مشکل در لولا به مرور زمان قابل تعویض است. در این مدل هنگام نصب لولا هیچ برآمدگی روی قاب دیده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع چارچوب ها طراحی و تولید می شوند. دوام و کیفیت قاب تقریباً یکسان است و از نظر شکل و نوع خمش تفاوت زیادی دارد. در ادامه با انواع قاب های فلزی آشنا می شوید.

  • فرانسه IVفریم فرانسوی و هزینه ساخت فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون قاب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که بعد از نصب قاب تمام شده 75 تا 85 سانتی متر و داخل قاب فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، که 60 تا 70 سانتی متر پس از نصب قاب است. به طور کلی ، این یکی از مهمترین مقیاس ها برای ایجاد چارچوب طرح ساختمان است. گروه تولیدی ثمین درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت انواع قاب و درب انباری می باشد. برای اطلاع از قیمت قاب فرانسوی می توانید با شماره 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفر مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

فریم های خمیده در فضای باز که به آن قاب قاشق نیز گفته می شود ، می تواند در اندازه های مختلف با توجه به درخواست و سفارش خریداران تولید شود. پروفیل های تولید کننده دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. اندازه های مختلف را می توان در قسمت خم شدن درهای مایع منی تولید کرد. چوب مکزیکی علاوه بر چوب ورودی به عنوان قاب پنجره upvc در ساختمان ها استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را به 60.6 متر کاهش دادند.

  • ساختار سادهساختار ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی آسان است. این قابهای فلزی ساده از طرح قدیمی پیروی می کنند که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان است. ساخت و ساخت این نوع سازه بسیار آسان است. قابهای فلزی ساده بیشتر برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و چارچوب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع منحنی است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به انحنای بیشتر چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. هر شاخه از قاب فرانسوی با ضخامت 2 مایل 24 تا 25 کیلوگرم وزن دارد که در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link