محافظ شاخ گوزن

گاردریل شاخ گوزنی اولین مدل محافظ دیواری است که به دلیل میله تیز و برنده متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری است. با توجه به محبوبیت محافظ شاخ گوزن ، بسیاری از مردم از این نوع نرده محافظ استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه ساخت و نصب محافظ شاخ گوزنی آشنا کنیم.

مهمترین مشکلی که خریداران خریدار با آن روبرو هستند ، قیمتهای متفاوت و خاصی است که فروشندگان و مشاوران ارائه می دهند. تولید محافظ شاخ گوزنی یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار باید از شرایط اولیه مانند تراکم، جاشco2، رنگ الکترواستاتیک آگاه باشید. این عوامل به همراه وزن بر متر طول محافظ شاخ گوزن می تواند به شما در انتخاب ریل محافظ شاخ گوزن با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت شاخ گوزن و مشخصات اولیه

تراکم محافظ شاخ گوزن: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را کمربند شاخ گوزنی می نامند. در صورت خرید ریل محافظ شاخ گوزن از سازنده ، هیچ محدودیتی در تراکم شاخ گوزن وجود ندارد. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظ شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی در حفاظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در تولید محافظ شاخ گوزنی: جوش CO2 نوعی از جوشکاری صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی بدون لایه استفاده می شود. با توجه به اینکه حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ گوزن وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. به دلیل افزایش سرسام آور هزینه ماشین آلات جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در ساخت محافظ شاخ گوزن استفاده می کنند. مهمترین اشکال استفاده از الکترود این است که اتصالی به نام جوش ایجاد می کند ، که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگ مایع معمول ، نوعی رنگ پودری وجود دارد که با استفاده از تفنگ اسپری پودر را روی سطح مورد نظر می پاشد و سطح فلزی داخل کوره را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و سم پاشی با رنگ های الکترواستاتیک مشهور است. با توجه به اینکه رنگ مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیست ، استفاده از رنگ کوره برای محافظت از شاخ گوزن بهترین گزینه است.

در بالا تا آنجا که ممکن است شرایط عمومی تولید حفاظت از شاخ گوزن را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که گارد شاخ گوزن یک قطار جدید پرداخت روی دیوار است و در مقایسه با سایر نگهبانان از امنیت بالاتری برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالات مرتبط با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید محافظ شاخ گوزن داریم. نکات مهمی که هنگام خرید محافظ شاخ گوزن باید رعایت کنید عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از شاخ گوزن جوشبه شاید در این قسمت س questionالی برای شما پیش بیاید که تراکم حفاظت شاخ گوزنی بر هزینه حفاظت شاخ گوزنی تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که تراکم محافظ شاخ گوزنی فقط نام انتخاب نوع محافظ شاخ گوزنی نیست. این واقعیت که محافظ شاخ گوزن یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از محافظ شاخ گوزن را تولید می کند ، حتی با فرض اینکه دو تولید کننده از یک نوع لاستیک استفاده می کنند ، تعداد قطعات باعث وزن گوزن محافظ می شود. شاخ باید کم و بیش باشد ، که طبیعتاً تأثیر قابل توجهی بر هزینه حفاظت از شاخ گوزن خواهد داشت.

محافظ شاخ گوزن

محافظ شاخ گوزن

عوامل م theثر بر هزینه حفاظت از شاخ گوزن:

وزن محافظ شاخ گوزن

مهمترین نکته ای که خریدار هنگام پرسیدن محافظ شاخ گوزن باید به آن توجه کند وزن هر متر محافظ شاخ گوزن است. محافظ شاخ گوزن از میلگرد ساخته شده است. نحوه خرید میلگرد در کیلوگرم و نحوه فروش محافظ شاخ گوزن در متر ، این واقعیت که محصول دقیقا در وزن ماده اولیه بر حسب متر به فروش می رسد ، بیشترین تأثیر را بر قیمت محافظ شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرس و جو در مورد قیمت خریدار را گیج می کند ، عدم بررسی وزن هر متر محافظت از شاخ گوزن است. بنابراین ، در زمان بررسی قیمت ، ارتفاع ، چگالی و وزن به طور همزمان ارجاع داده می شود.

مثال: محافظ شاخ گوزنی با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چیست؟ پس از دریافت قیمت محافظ شاخ گوزن ، ما قطعاً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای استعلام قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر حفاظت از شاخ گوزن یا فاکتور نهایی را درخواست کنید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزنی

بعد از هر متر وزن حفاظتی شاخ گوزنی ، یکی دیگر از عوامل م inثر در قیمت حفاظت شاخ گوزنی ، نوع رنگ محافظ شاخ گوزنی است. همانطور که گفته شد ، رنگهای مایع متداول در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی روی دیوار ، بهتر است از رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. همچنین برای استفاده از رنگ کوره مهارت لازم است. گروه تولیدی احضار ، با پیش رنگ آمیزی ، ابتدا چربی میلگرد را برداشته و سپس آن را پودر می کند. به این ترتیب ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. کشیدن حصار شاخ گوزنی روی دیوار بسیار مشکل است.

نوع جوش گارد شاخ گوزنی

هر متر حفاظت شاخ گوزنی دارای 150 نقطه جوش است. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین به استثنای کیفیت بالای جوشکاری CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترود ، دنده ها باید به صورت صنعتی جوش داده شوند و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت جوش CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، با توجه به اینکه محافظ شاخ گوزن به صورت رنگی فروخته می شود ، محافظ شاخ گوزن به دلیل وجود گل جوش از شکل رنگ آمیزی می شود. استفاده از جوشکاری الکترود در ساخت حفاظت شاخ گوزن تنها اشتباه نیست.Source link