راه پله حصار

نرده پله یکی از عناصر اساسی ساختمان است. در سالهای اخیر انواع نرده های پله طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده پله برای ساختمانهای بلند و گروهی دیگر از نرده های پله برای ساختمانهای دو بلوک یا برای ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، پیچ نرده نردبان با خم شدن نرده پله آنها در ساختمانهای ویلایی استفاده می شوند. نرده های ساده راه پله بیشتر در ساختمان های بلند استفاده می شود که بر ظاهر و نمای داخلی تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ایجاد انواع نرده راه پله سعی می کنیم از طرح های ساده و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که گفته شد ساختمانهای ویلا دوبلکس و کم ارتفاع هستند نرده های پله گرد و نرده پله منحنی آنها نیاز دارند ، امکان طراحی و شکل دادن نرده های پله دوطرفه چیز خاصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهد.

گروه تولیدی ثمین درب بیش از 15 سال در زمینه طراحی و تولید انواع نرده راه پله تخصص داشته است. تنوع بالای نرده های پله این ادعا را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات اداری ، شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 توسط شما عزیزان پاسخ داده می شود. در سال 1400 بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس طراحی و اجرا شد و تصاویری از این نرده پله بر روی سایت قرار می گیرد. نرده راه پله درب ثمین

نرده نردبان آهنی را ساخته است

نرده راه پله لوکس چدنی

نرده راه پله لوکس

سامی نرده نردبان آهنی ساخت

نرده های پله و اهمیت آنها در ساختمان

گذشته از ساختمانهایی که دارای نرده پله در داخل ساختمان هستند ، مانند ساختمانهای دوبلکس و ویلاهایی که از پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلندمرتبه و اداری نیز به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. با رعایت استانداردهای لازم برای مسدود کردن طول حصار ، ارتفاع نرده راه پله و تمام موانع نرده ، دقت داشته باشید. در این مقاله سعی می کنیم شما را با نرده راه پله و نحوه محاسبه مواد اولیه آشنا کنیم.

نرده پله CNC

نرده نردبان لیزری

نرده پله دوبلکس

نرده های پله زیبا

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله آهنی حک شده

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده پله های داخلی بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالها رشد کرده و دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده راه پله بیشتر تغییر کرده است و طبیعتاً حساسیت نسبت به ایمنی نرده های پله بسیار بیشتر از قبل شده است. بیشتر طراحان روی نمای حصار تمرکز می کنند. با توجه به این که مهمترین عنصر تأثیرگذار در زیبایی پله ها حصار است ، انتخاب نرده مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

هزینه نرده پله

انواع نرده های پله با توجه به متریال استفاده شده استفاده می شود. در ساخت نرده های پله از قطعات شکل دار ساخته شده از چدن یا آلومینیوم استفاده می شود. به طور طبیعی ، هزینه نرده های چدنی از فرفورژه ارزان تر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با استفاده از آهنگری چدنی تولید کرد ، اما به دلیل وزن کم قطعات بزرگ با استفاده از آلومینیوم ریخته می شود. قطعات آلومینیومی فرفورژه گرانتر از چدن هستند. هزینه نرده پله بستگی به نوع مصالح استفاده شده در نرده پله ساختمان دارد.

وزن نرده پله

به طور کلی نمی توان عدد دقیق را به عنوان وزن استاندارد نرده پله مشخص کرد. نرده های نردبان باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال به نردبان دچار ارتعاش نشوند. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و راننده قطعاً در محاسبه طول و مورب نرده پله اشتباه کرده است.

نرده پله فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. جوشکاری نرده های پله ، به ویژه نرده های پله گرد و نرده پله دوبلکس که در داخل خانه نصب شده اند را انجام دهید و از جوشکاران بی تجربه و کسانی که در نصب نرده پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی هستند و جوشکاری با استفاده از قطعات پروفیل امکان پذیر است ، این باعث می شود بسیاری از افراد تصور کنند که نرده های راه پله بسیار آسان نصب می شوند.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نرده راه پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ، استفاده از توصیه های متخصصان و شرکت های تخصصی برای نرده های پله برای بستن اتصالات را فراموش نکنید. این قسمت از CD Railing ، گروه تولیدی ثمین درب ، ویزیت ها و مشاوره های رایگان را برای شما عزیزان ارائه کرده است. در طراحی جدید نرده های پله ، انواع مختلف پایه ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با شناسه پوشانده شده است. مطمئناً تحت پوشش قرار گرفته است.
نرده-نردبان-طلا-فرفورژه

نرده نردبان آهنی با روکش طلا

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده راه پله نباید بیش از 11 سانتی متر باشد ، این فاصله طبق استانداردهای بین المللی محاسبه شده است به طوری که کودکان نمی توانند سر و گردن را از قسمتی از نرده پله بلند کنند. مراقب باشید ، نرده های پله یک حفاظت فیزیکی برای پیش بینی کننده است و نصب نرده پله همیشه به شما محافظت می کند ، خطر سقوط از نرده های پله را جدی بگیرید. راه پله حصار

گروه تولیدی ثمین دارب با توجه به دانش فنی کارکنان انواع نرده راه پله ایمن و استاندارد را طراحی و تولید کرده است مانند دستگاه تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، قطعات فرفورژه لوکس و مدرن که انواع بیشتری را بیشتر معرفی می کند. نرده های پله ساختمان را بسازید. هدف از نصب نرده پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط ارتفاع است.

راه پله نرده-صاف

نرده های سی دی از نظر کاربری به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده های ساده راه پله
  • نرده های پله گرد
  • نرده پله ها را خم کنید

نرده های ساده راه پله نرده پله طلایی

نرده های ساده راه پله

معمولاً از پروفیل و قوطی ساخته می شود. نرده های ساده راه پله بیشتر برای ساختمانهای بلندمرتبه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. این فرض کلی بر این اصل استوار است که نرده ساده راه پله فقط با قوطی و پروفیل ساخته می شود. امروزه قطعات و تیرهای فرفورژه هر دو زیباتر هستند و به جای پروفیل می توانند جایگزین مناسبی برای طرح های متوسط ​​باشند. در ادامه تصاویر مختلفی از انواع نرده های راه پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده های پله گرد

نرده های پله گرد

در ساختمان های ویلایی یا دوبلکس ، نرده های راه پله تاثیر مستقیمی بر فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان دارد. در زمان ساخت و شکل گیری نوع نرده های پله گرد یا پیچ نرده پله علاوه بر داشتن ویژگی های پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و کوره های رنگ الکترواستاتیک ، خلاقیت و استفاده از نظرات متخصصان در دکوراسیون ساختمان یکی از مهمترین عوامل زیبایی نرده های پله گرد برای ساختمان های دوبلکس است. به

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله مدرن

نرده پله فوق لوکس

راه پله مارپیچ

ابعاد و انواع نرده پله گرد

ابعاد مختلف ساختمان های مختلف از راه پله گرد ، راه پله دوبلکس ، راه پله مارپیچ ، نرده پله گردان و راه پله مارپیچ است. در این قسمت شما را با ابعاد و استانداردهای نرده راه پله آشنا می کنیم. نرده های پله های فرفورژه را می توان با درهای پارکینگ چدنی ، درهای فرفورژه تنظیم کرد.

نرده نردبان آهنی را ساخته است

نرده نردبان آهنی را ساخته است

نرده نردبان آهنی را ساخته است

نرده راه پله ورق دو محوره

در مورد نرده های نردبان دو محوره ، بهتر است ابعاد شعاع داخلی نردبان را به کمتر از 55 سانتی متر محدود نکنید. برای پله هایی با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر ، وزن تقریبی ارتفاع هر متر حدود 100 کیلوگرم است. متریال مورد استفاده در نرده های راه پله دو محور ، ورق ، پروفیل 40 * 40 برای کف پله ها و ورق 10 میلی متر برای ورق های کناری است.

نرده راه پله لوکس طلایی

سامین نرده آهنی ساخت

نرده پله جعبه دو محوره

از نرده های پله جعبه دو محور ، ارتفاع هر متر حدود 140 کیلوگرم است. شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض نردبان 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع نرده پله بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورق های جانبی نرده پله 4 تا 6 میلی متر و ورق های پوشش نرده پله 4 میلی متر است. مشخصات دسترسی طبقه پله 40 * 40 است. هزینه نرده های نردبان فرفورژه نرده های نردبان فلزی

نرده های پله گرد

نرده راه پله زیر محور)

شعاع داخلی این نوع نرده پله گرد نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن این نوع نرده پله تقریبا 115 کیلوگرم است. این نوع نرده پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. صفحه جانبی این نوع نرده پله گرد 6 میلی متر است. ورق کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده نردبان آهنی را ساخته است

نرده راه پله کنسول تک محوره

شعاع داخلی نرده پله مخروطی تک محور 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نوع نرده پله 150 سانتی متر است. وزن این نوع نرده پله حدود 90 کیلوگرم است. ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای ورق های جانبی مورد نیاز است. ضخامت ورق کف 4 میلی متر و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است. نرده های راه پله کنسول تک محور بیشتر به عنوان نرده پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده راه پله درب ثمین

محور مرکزی نرده راه پله بریده شده است

یک پله مدور با محور برش مناسب برای پله هایی با شعاع 95 تا 115 سانتی متر است. هر متر ارتفاع نرده پله گرد محور مرکزی برش شده حدود 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع نرده پله 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نوع نرده پله لوله ای به ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است. نوع پروفیل در اکثر نرده های پله 40 * 40 و 60 * 40 است.

نرده نردبان آهنی را ساخته است نرده راه پله لوکس

نرده راه پله بار

نرده های پله در اطراف لوله با نوار چرخشی یا نرده پله مارپیچ باید حدود 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر باشد. مواد مورد نیاز در این نوع نرده نردبان لوله ای با قطر 90 میلی متر با ورق های 4 میلی متر برای محافظت از جانب است. سه پروفیل 20 * 30 نیز برای کف پله مورد نیاز است. به طور کلی مصالح به کار رفته در نرده راه پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. در تمام نرده های پله می توانید از قطعات فرفورژه بسیار زیبا و جذاب استفاده کنید. انواع مختلف نرده پله را می توان از قطعات زیبا و تازه فرفورژه ساخت. مهمترین مزایای استفاده از قطعات چدن فرفورژه ، چه نرده های حصار و چه قطعات خمیده از فرفورژه ، پیچیدگی سبک ها ، قابلیت رنگ آمیزی بسیار بالا ، سبکی و زیبایی پیوندهای فرفورژه است.Source link